Malwa pizzeria

Nauka jazdy na łyżwach

Off 459
Nauka jazdy na łyżwach
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Nauka jazdy na lyzwach (9)W zimie należy szczególnie dbać o figurę. Trudno bowiem w niesprzyjających warunkach o odpowiedni sport i reżim dietetyczny. Wielu z nas korzysta wówczas z siłowni, bądź zapisuje się na fitness. Zimą również można uprawiać sport na zewnątrz. Jest to nauka jazdy na łyżwach.
Jazda na łyżwach nieczęsto traktowana jest jako sport. Częściej postrzega się ją jako egzotyczną rozrywkę. Niesłusznie! W zależności od wprawy i kondycji, podczas godziny jazdy na łyżwach można spalić nawet 800 kcal. Tyle spala się także podczas biegania.
Łyżwiarstwo to nie tylko doskonały spalacz kalorii. Podczas jazdy niemal wszystkie mięśnie pracują. Jest to konieczne do utrzymania równowagi. Przez cały czas jazdy balansujesz ciałem. Dzięki temu budujesz masę mięśniową, a także ją wzmacniasz.
Jazda na łyżwach wymaga też odpowiedniej postawy. Zgarbiona, pochylona sylwetka to gwarant upadku. Po jeździe doskonale wyprostowana postawa utrwala się.
Jak widać zatem, jazda na łyżwach ma wiele pozytywnych aspektów zdrowotnych. Warto jej zatem spróbować jeszcze przed końcem sezonu.

Inne artykuły:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy warto zainwestowaćw dobre suplementy i odżywki podczas odchudzania?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Komentarze:

Losowe artykuły:

  • Inne spojrzenie na wędkarstwo

    Dla wielu osób wędkarstwo to jedno z nader nudnych i mało wciągających zajęć. Tego rodzaju jakże dość często bardzo mylne pojęcie należy jednak zazwyczaj do grona osób, które nigdy nie miały przyjemności wędkowania na większy okaz ryby żerującej gdzieś w dobrze zarybionym akwenie. W takich miejscach, bowiem wędkowania może uchodzić za nader interesującą i ciekawą…

  • Szkoła windsurfingu

    Kto z nas nie marzył nigdy o pływaniu na desce, kiedy można gnać po falach z wiatrem w zawody. Jednak aby spełnić to marzenie trzeba najpierw opanować tą trudną sztukę i dlatego warto skorzystać z usług, jakie oferuje szkoła windsurfingu. Kiedy decydujemy się na rozpoczęcie profesjonalnego szkolenia warto dokładnie przyjrzeć się na jakie warunki nauki…

  • Ostatnie GP w tym sezonie za nami

    Ostatnie GP w tym sezonie za nami W sobotni wieczór oglądnąłem sobie realcję z GP Niemiec. Byłem już po paru piwkach (w końcu Polska wygrała z Kazachstanem) ale jakoś udało się dotrwac do końca. Moje przewidywania w dużej mierze się sprawdziły. Tor twardy, mało walki, słaby Gollob. Nie spodziewałem się tylko, że Harris wypadnie z…

Kategorie