Pozostałe

Szafa na wymiar i drzwi przesuwne, czyli w jaki sposób urządzić garderobę?

Off 5
Szafa na wymiar i drzwi przesuwne, czyli w jaki sposób urządzić garderobę?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak urządzić garderobę?
Garderoba wcale nie musi być wielkim pokojem, by zmieścić tam wszelkie rzeczy i zachować w nich porządek. Jednakowo dobrze możemy na nią poświęcić wnękę w ścianie w sypialni. W takim wypadku świetnie nadadzą się drzwi przesuwne, aby oddzielić garderobę od pomieszczenia.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Trzymane ubrania to główny czynnik, który wpływa na wnętrze garderoby. To, czy w czyjejś garderobie musi znaleźć się dużo półek, szuflad lub może drążków na wieszaki zależne jest od posiadanych ubrań. Myśląc o meblach do garderoby musimy pod uwagę wziąć też to, czy zależy nam na dodatkowym miejscu na różne sprzęty, jak np. żelazko bądź deska do prasowania.

doskonałym wyborem do małej garderoby będzie zakup szafy na wymiar. W ten sposób najprościej jest zmaksymalizować przestrzeń zarówno na nasze ubrania oraz przeróżne dodatki. Do małej garderoby dobrze jest nabyć meble na wymiar oferowane przez firmę Komandor, która produkuje pojemne szafy ubraniowe. Dobrą decyzją będzie też ładowna szafa narożna, która powiększy ilość niezbędnej przestrzeni do trzymania swoich rzeczy.

Meble na wymiar pozwolą zaoszczędzić miejsce
Dobrze jest także wstawić do naszej garberoby drzwi przesuwne, nawet jeśli będzie to osobny pokój. Umożliwi to zwiększenie dostępnej przestrzeni użytkowej. Dzięki temu zaoszczędzimy nawet do 8 m2 powierzchni, która jest konieczna do otworzenia zwykłych drzwi. Możemy zdecydować się na gotowe rozwiązania bądź na drzwi przesuwne na wymiar oferowane np. przez firmę Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Właściwie wybrane meble to nie wszystko. Niezwykle istotne jest też odpowiednie oświetlenie garderoby. Bardzo ważne jest, żeby światło docierało do wszystkich półek i zakamarków. Gdy dysponujemy sporą powierzchnią na garderobę, poza oświetleniem ogólnym, należy także zatroszczyć się o oświetlenie punktowe. Warto rozważyć nabycie LED-ów. Wykorzystują one bardzo mało energii oraz można zamontować je w różnych miejscach, gdyż mają one przeróżne formy.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
Istotną część każdej garderoby stanowi lustro. Duża tafla nie tylko pomoże zwiększyć optycznie pomieszczenie, ale też umożliwi nieograniczone oglądanie się w trakcie wybierania stroju. W przypadku niewielkiego pomieszczenia warto zastąpić lustro stojące wiszącym. Dobrą alternatywą dla niewielkich pomieszczeń jest szafa z drzwiami przesuwnymi, na których zamontowane jest lustro.

Inne artykuły:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy warto zainwestowaćw dobre suplementy i odżywki podczas odchudzania?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Komentarze:

Losowe artykuły:

  • Zdrowe hobby

    Każdy szuka jak najlepszego sposobu na spędzanie wolnego czasu. Dla wielu z nas finanse są sporym ograniczeniem, które uniemożliwia takie rozrywki jak podróże, czy nawet wyjścia do kina, restauracji itp. Jeśli mimo wszystko nie chcemy całego wypoczynku poświęcić na wpatrywanie się w ekran komputera, zainteresujmy się uprawianiem jakiegoś sportu. Oczywiście wiele dyscyplin także wymaga nakładów…

  • Ortopeda Warszawa

    Gdy plecy zaczynają strajkować i każdy ruch nas boli, często pierwszym adresem, gdzie się udajemy, jest fizjoterapeuta. Czy potrafi on nam pomóc w nagłych przypadkach? Co zrobić, gdy on zawiedzie? Fizjoterapeuta rozmasuje bolące, zablokowane miejsca i w ten sposób przywróci równowagę mięśni. Zazwyczaj nie wystarczy jedno posiedzenie, by przywrócić prawidłową ruchomość pleców. W ciężkich przypadkach…

  • Jakie dyscypliny uprawiają kobiety?

    W dzisiejszych czasach wiele dziewczyn interesuje się sportem i czynnie uprawia jakieś dyscypliny. Ale nie wszystkie są równie popularne. Jednym z najbardziej popularnych jest bieganie. Wiele dziewczyn biega, ponieważ chce zadbać o właściwą formę. Poza tym nie chcą wydawać nadmiernie dużo pieniędzy na specjalistyczny ekwipunek, a do biegania naprawdę nie potrzeba wiele. Wystarczą rzeczy, które…

Kategorie