Klub jojo Ostrów

Turbina Bałakowo

Off 5
Turbina Bałakowo
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Turbina Bałakowo

Z wielką ciekawością poszedłem sobie w niedzielę na mecz z Turbiną Bałakowo. Lubię oglądać takie zawody. Bez nerwów, taki żużel na spokojnie, dla przyjemności. Przyjść po to, żeby pooglądać ciekawe zawody gdzie nie jest ważne kto wygra. Szkoda tylko, że było tak zimno.

Nie ukrywam, że Rosjanie bardzo miło mnie zaskoczyli. Naprawdę potrafią nieźle pojechać. Myślę, że po kilku treningach mogliby nieźle namieszać w I lidze, a Wodjakow i Kosołapkin na pewno zdobywaliby jakieś punkty w ekstralidze.

Zawody trwały nieco ponad godzinę – to chyba rekord. Okazało się, że wcale nie trzeba co trzy wyścigi równać toru (traktory nie wyjechały ani razu). W jednym z wyścigów zaimponował mi Aleksandr Kosołapkin. Podniosło go na łuku i zanosiło się na to, że z na pełnej prędkości uderzy w bandę. Motor puścił w ostatniej chwili. Nic nie stało się ani jemu ani żadnemu innemu zawodnikowi. Naprawdę wielki szacunek.

Ze szczególną ciekawością oglądałem Wojdakowa. Jak na 16-latka jeździ naprawdę nieźle. Jeżeli nie zepsują go pieniądze i sława, to może za kilka lat sporo namieszać w światowym speedway’u. Przyznam jednak, że jeśli chodzi o juniorów, to większe wrażenie zrobił na mnie właśnie Kosołapkin. Wygrał z Walaskiem i bardzo fajnie jechał parowo.

Inne artykuły:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy warto zainwestowaćw dobre suplementy i odżywki podczas odchudzania?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Komentarze:

Losowe artykuły:

  • Nauka jazdy na łyżwach

    W zimie należy szczególnie dbać o figurę. Trudno bowiem w niesprzyjających warunkach o odpowiedni sport i reżim dietetyczny. Wielu z nas korzysta wówczas z siłowni, bądź zapisuje się na fitness. Zimą również można uprawiać sport na zewnątrz. Jest to nauka jazdy na łyżwach. Jazda na łyżwach nieczęsto traktowana jest jako sport. Częściej postrzega się ją…

  • Co robić przed zawodami w triathlonie?

    W jaki sposób przygotowywać się do zawodów w triathlonie? Przede wszystkim musimy mieć na uwadze, że aby przygotować się do zawodów w tej szalenie wymagającej dyscyplinie sportowej potrzebujemy co najmniej kilku miesięcy. Przede wszystkim musimy pracować nad kondycją. Tak więc normą, wręcz codziennością muszą stać się dla nas wielokilometrowe biegi oraz dalekie podróże na rowerze….

  • Nauka pływania dla niemowląt Poznań

    Nie ulega wątpliwości, że pływanie to bardzo przydatna umiejętność. Trudno oczywiście założyć, że zastąpi nam kiedyś środek transportu, jednak w wielu sytuacjach może stanowić o naszym bezpieczeństwie. Osoby, które nie nauczą się pływać, będą zmuszone również zrezygnować z tej popularnej formy rozrywki. To znacznie ogranicza aktywności, jakie możemy podejmować. Niewiele osób uczy się pływać w…

Kategorie