Malwa pizzeria

UNIBAX TORUŃ

Off 4
UNIBAX TORUŃ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

UNIBAX TORUŃ
W tym roku to była zdecydowanie najbardziej pechowa drużyna.

Wypadek Miedzińskiego i Ząbika

Wypadek Wiesława Jagusia

W decydujących meczach zabrakło na pewno Kościechy, wcześniej bardzo groźne wypadki mieli Miedziński, Ząbik (zobacz film) czy Jaguś. Mimo to Toruń wygrał rundę zasadniczą i spokojnie doszedł do finału. W finale zabrakło już niestety siły ognia. Zagar, Dryml i Johnston zdecydowanie nie sprawdzili się w tym sezonie. O ile dla Drymla był to pierwszy sezon po dramatycznym wypadku, to dla Zagara nie ma wytłumaczenia.
Ogólnie sezon na pewno udany. Teraz po zakontraktowaniu Andersena siła ognia będzie zapewne jeszcze większa. Nie wiadomo jednak czy Ząbik poradzi sobie jako senior, czy Miedziński zmieści się w składzie, jaki będzie skład juniorski. Myślę jednak, że Toruń zdcydowanie zaatakuje podium.

Inne artykuły:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy warto zainwestowaćw dobre suplementy i odżywki podczas odchudzania?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Komentarze:

Losowe artykuły:

  • Siłownie zewnętrzne

    Aktywność fizyczna jest niezwykle istotna w życiu każdego człowieka. W naszym zmotoryzowanym świecie coraz więcej osób nie ma jednak czasu i chęci by poświęcić nieco czasu na sport lub jakikolwiek chociaż rodzaj aktywności na świeżym powietrzu. Wiele osób, jeśli już decyduje się na jakąś formę aktywności, to wybiera siłownie i fitness kluby, gdzie pod okiem…

  • Rwa kulszowa rehabilitacja

    Doświadczony lekarz bardzo szybko będzie w stanie zdiagnozować problemy dotyczący rwy kulszowej. Najczęściej zapyta podczas badania o takie sprawy jak częstotliwość ataków bólu oraz moment ich pojawiania się. W najtrudniejszych przypadkach, w momencie, gdy ból promienieje w inne miejsca niż nogi, konieczne jest wykonanie bardziej specjalistycznych badań. Chodzi mianowicie o rezonans magnetyczny. On ostatecznie jest…

  • Bezpieczna jazda na rowerze

    Co trzeba zakupić, aby rekreacyjnie uprawiać kolarstwo? Jest to sport, który generalnie nie jest jakoś szczególnie niebezpieczny. Mimo to, czasami zdarzają się poważne kontuzje. Szybka jazda na rowerze grozi często upadkiem. Jednakże jeśli jeździmy tylko rekreacyjnie, to zwykle raczej nie pędzimy. Tak więc jesteśmy o wiele bezpieczniejsi. Mimo to, zawsze warto jeszcze dodatkowo się zabezpieczyć….

Kategorie